- GREEN CELL

Мобилен DC/AC инвертор за захранване на преносими компютри и устройства с 230V (AC) в автомобил
Подходящ за повечето мултимедийни, аудио и видео устройства
Подходящ за устройства със заземени контакти и щепсели
Работи през гнездото на запалката
Здрав метален корпус
Изходно напрежение AC: 230V/50Hz
Мощност: 300W
Ефективност 85%
Цвет Черен
Гаранция 24 месеца
Производител Green Cell
Размери 150х106х60мм
Размери с монтажна скоба 15,6cm x 10,6cm x 6,2cm
Тегло 638гр
Входно напрежение 24V DC
Изходно напрежение 230V AC
Изходна честота 50Hz
Защита от пренапрежение Да
Използваема мощност (продължителна) 300W
Тип синусоида Модифицирана синусоида
Моментна мощност (импулсна) 600W
Стойност на предпазителя 30A
Брой предпазители 1
Консумирана мощност на празен ход 0,38A
Продуктов код INV02DE
Мобилен DC/AC инвертор за захранване на преносими компютри и устройства с 230V (AC) в автомобил
Подходящ за повечето мултимедийни, аудио и видео устройства
Подходящ за устройства със заземени контакти и щепсели
Работи през гнездото на запалката
Здрав метален корпус
Изходно напрежение AC: 230V/50Hz
Мощност: 300W
Ефективност 85%
Цвет Черен
Гаранция 24 месеца
Производител Green Cell
Размери 150х106х60мм
Размери с монтажна скоба 15,6cm x 10,6cm x 6,2cm
Тегло 638гр
Входно напрежение 24V DC
Изходно напрежение 230V AC
Изходна честота 50Hz
Защита от пренапрежение Да
Използваема мощност (продължителна) 300W
Тип синусоида Модифицирана синусоида
Моментна мощност (импулсна) 600W
Стойност на предпазителя 30A
Брой предпазители 1
Консумирана мощност на празен ход 0,38A
Продуктов код INV02DE
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Входно напрежение | 24 V |
| Изходно напрежение | 230 VAC |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
| Power | 300 W |
| Тегло | 0.65кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип инвертор | Автономен (Off-Grid) |
| Номинална изходна мощност (W) | 300 |
| Брой фази | Еднофазен |
| Изходно напрежение | 230V |
| Максимално DC напрежение (V) | 24 |
| Форма на изходния сигнал | Чиста синусоида |
| Брой MPPT тракери (count) | 0 |
| Максимална ефективност (%) | 90 |
| Съвместим с батерия | Да |
| Wi-Fi мониторинг | Не |
| Степен на защита | IP20 |
| Охлаждане | Активно (вентилатор) |
| Тегло (kg) | 0.5 |
| Тегло | 0.65кг |
Инвертор GREEN CELL 24V/300W с чиста синусоида
Преобразувайте постояннотоковото напрежение от 24V акумулатор в стабилно 230V променливо напрежение с инвертор GREEN CELL 300W. Благодарение на чистата синусоида, той захранва безопасно чувствителна електроника като лаптопи, рутери и медицински устройства – идеален за извън мрежата, каравани или авариен резервен източник.
Ключови Предимства
- Чиста синусоида на изхода — Стабилно и чисто захранване, съвместимо с чувствителни уреди, без риск от повреда или смущения.
- Компактен и лек — Лесен за инсталиране и транспортиране, подходящ за мобилни или ограничени пространства.
- Множество защити — Вградени предпазни механизми срещу пренапрежение, пренатоварване, късо съединение и прегряване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Входно напрежение | 24V DC |
| Изходно напрежение | 230V AC |
| Номинална изходна мощност | 300W |
| Форма на изходния сигнал | Чиста синусоида |
| Брой фази | Еднофазен |
| Охлаждане | Активно (вентилатор) |
| Степен на защита | IP20 |
Какво има в кутията
- Инвертор GREEN CELL 24V/300W
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






